JDownloader

2.0

Internetten bir seferde yüzlerce dosya indirin

4.1

14

1.9M

Bu uygulamayı oyla

Jdownloader kendi arayüzünden çoklu transferleri yönetmenizi sağlayan ve indirme işlemini optimum hale getiren bir çok farklı barındırma hizmetinden dosyalar indirmenizi sağlayan ücretsiz açık kaynak uygulamasıdır.

JDownloader uygulamasını başarılı kılan özelliklerden biri de MegaUpload ve Rapidshare gibi servislerden kolayca dosyaları indirebilme kapasitesidir, ister premium kullanıcı olun ister olmayın, otomatik olarak ve sırayla tüm dosyaları sıraya koyarak işlem yapar.

Program, YouTube gibi özel formatlardan ve servislerden tüm standart indirmelerin hepsini bir araya getirerek başlıca indirme yöneticiniz olabilir. Programa, YouTube videolarının URL'sini kopyalayarak onları yerel olarak indirebilirsiniz.

JDownloader tamamen JAVA'da yazılır, bu yüzden sadece Windows'ta değil aynı zamanda GNU/Linux ve Macintosh gibi diğer sistemler üzerinde de çalışır.

Kısacası, JDownloader internetten çeşitli dosyalar indiren ve tüm bu süreci otomatik hale getiren kullanıcılar için ilgi çekici bir uygulamadır.
Uptodown X